A A A

SLENDER LIFE

80 minut dla zdrowia i kształtnej sylwetki!

Slender Life to sposób na pożądaną sylwetkę dla wszystkich, ale także znakomita alternatywa dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą korzystać z innych form aktywności fizycznej jak basen, aerobik, bieganie czy siłownia.
W systemie SLENDER LIFE tradycyjne ćwiczenia gimnastyczne zastąpiono współdziałaniem organizmu ludzkiego z ośmioma „łóżkami” napędzanymi elektrycznie. Ćwiczenie na każdym z nich trwa 10 minut. „Łóżka” podtrzymują poszczególne części ciała, co pomaga wyeliminować obciążenia powodowane masą ciała. Mięśnie reagują identycznie jak w przypadku tradycyjnych metod ruchowych.

 

 

80 minut ćwiczeń daje taki sam efekt jak 7 godzin gimnastyki tradycyjnej!
Ćwiczenia w systemie SLENDER LIFE odpowiadają ilości i intensywności ruchowej ćwiczeń jakie jest w stanie wykonać młody, wysportowany mężczyzna w ciągu 7 godzin ćwiczeń tradycyjnych.

Stoły rozciągają i napinają mięśnie, przez co stają się one mocniejsze i bardziej elastyczne - w ten sposób efektywnie chudniemy i stajemy się szczuplejsi. SLENDER LIFE powoduje więc głównie utratę centymetrów, ujędrnianie mięśni, poprawę sylwetki i samopoczucia.

SLENDER LIFE ponadto stymuluje krążenie krwi, uelastycznia stawy, zwiększa zakres ich ruchu, przez co stajemy się sprawniejsi i pełni energii.

Najlepsze efekty uzyskuje się korzystając z oferty Salonu minimum 2-3 razy w tygodniu. Zalecana jest kombinacja zestawu ćwiczeń SLENDER LIFE z ćwiczeniami na ROLLO TABLE w proporcjach proponowanych przez Salon.